Зелень + блендер = буде вам щастя 🍀
І не треба сперечатися – це правда. Тому що міцне здоров’я – хіба не щастя? Для тих, хто в курсі – розповідати не треба. А хто в пошуку, тому і стане в нагоді.
Так ось. Навіщо зелень, чому зелень, яка зелень?
Коротко так: підходить всяка зелень для очищення та харчування, як джерело рослинних білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінералів, мікроелементів, ферментів та клітковини.
Тепер трохи докладніше.
Хто не замислюється про своє здоров’я, той живиться традиційно. Тобто – всеядно, ситно, жирно, солодко, рясно, в загальному – не замислюючись, навіть не думаючи.
Ті хто прагнуть мати міцне здоров’я, світлий розум і життєву активність вже відомо про природності вживання живої рослинної їжі. На цю тему – як і на будь-яку іншу – в джунглях Інтернету йдуть тропічні зливи. Був би інтерес. І починати свій свідомий шлях до здоров’я у всіх сенсах найкраще і найпростіше з зелені на сніданок.
Ну гаразд, смузі. Кому як подобається. Суть одна – це листова зелень, подрібнений в блендері з водою і всякими різними фруктами, ягодами, проростками…
Найкраще призначити зелені коктейлі своїм сніданком, це буде 300-500-800 мл смачного запашного густого нектару. Густоту можна регулювати добровільно і безкарно. Дзижчати ніхто не почне. Але при щоденному вживанні цього дива зміни будуть. Поступові чудові зміни.
Природні відправлення, він же стілець, стануть регулярними, більше того – щоденними, мало того, ще й в один і той же час доби (організм сам зорієнтується). З ним, зі стільцем, вирушать потихеньку і нажиті непосильною харчуванням надлишки ваги. І дихання порадує, і запах поту якимось чином зміниться, що перестане засмучувати не тільки його власника. Та він просто зникне, цей запах. З’явиться бажання вжити зелений коктейль не тільки на сніданок. Не треба чинити опір, організм зрозумів, відчув і радіє. А там вже потягне, ох, обов’язково потягне на салатики і просто свіжі фрукти-ягоди-овочі.
Ну от, це була ідея. А тепер – як і чим її втілити.
Треба подружитися з хорошим блендером. Потужністю 600-1000 ват. Не менше, щоб він гарненько подрібнював зелень. Купувати різну зелень. Ідеально, якщо вона зростає на власній ділянці.
Отже:
– кріп,
– петрушка,
– кінза,
– базилік,
– селера,
– пастернак,
– тархун,
– рукола,
– салат,
– пажитник,
– фенхель,
– огіркова трава,
– мангольд (чард),
– листова гірчиця,
– капуста кале,
– шпинат,
– щавель,
– м’ята,
– меліса,
– котовник.
Листя:
– буряків,
– моркви,
– хрону,
– липи,
– берези.
Проростки і паростки:
– сої,
– квасолі,
– гороху,
– соняшнику,
– гречки,
– гарбуза,
– льону,
– сочевиці.
Верхівки молодих пагонів:
– смородини,
– малини,
– суниці.
А ще краще додавати дикорослі їстівні трави:
– лободу,
– кропиву,
– кінський щавель,
– конюшина,
– кульбаба,
– м’яту,
– подорожник,
– яглиця,
– мокрицю,
– лопух.
Зрозуміло, що все це потрібно мити, так?
Якщо зелень з магазину, можна потримати її 5-10 хвилин у воді з лимоном, щоб забрати нітрати.
Потрібні ще банани. І ягоди-фрукти, кому які подобаються. Ну і вода.
Налити в ємність 100-200 мл води, захопити власною рукою гарну оберемок вимитої зелені і занурити у воду, додати 1 банан (ой, звичайно, очищений), подрібнити блендером. Пити насолоджуючись.
Після першого ж особисто приготованого смузі з’являється усвідомлення чого більше або менше додавати, в якій пропорції і асортименті. Може комусь душевніше яблучко буде, ніж банан. Кому водички менше, кому більше. Кому малинки додати, комусь гречки пророслої. . Медом раптом забажається зелені коктейлі збагатити. Творчість не обмежується.
Успіхів!
#184vegasfood, #streetfood, #chernivtsi, #kraftfood, #falafel, #vegan, #vegetarians, #чернівці, #fitnes, #здороваїжа, #зеленікоктейлі, #смузі, #кориснізвички, #щястя, #смакота, #ecology, #ecostyle, #зож, #yoga